Home Evenimente Companie
Logistica Contact Sitemap


Contact



Puteti sa ne contactati folosind datele de mai jos sau sa ne trimiteti un mesaj direct folosind formularul de contact.

Adresa

Sos. Vergului nr 8, Cod Postal 022441, Sector 2, Bucuresti, Romania


Telefon

0040 21 255 3828
0040 21 255 1628
0040 31 405 5791
0040 372 753041
0040 372 753042

Fax

0040 21 255 3561

E-mail

inorogul@inorogul.ro

Adresa Inorogul


Departamente

Imports / Purchasing department

Florina Tuican
Tel.: +40 749 265 201
E-Mail: florina.tuican@inorogul.ro


Exports / International sales department

Mark Andrews
Mobil: +40 731 499 817
E-Mail: mark.andrews@inorogul.ro

Ana Maria Dinu
Mobil: +40 732 404 862
E-Mail: anamaria.popovici@inorogul.ro


Vanzari / Sales

Dinca Ancuta
Tel.: +40 731 510 781
E-mail: ancuta.dinca@inorogul.ro


Nicoleta Racaru
Mobil: +40 746 221 210
E-Mail: nicoleta.racaru@inorogul.ro


Adi Marinescu
Mobil: +40 741 099 867
E-Mail: adi.marinescu@inorogul.ro


Formular de contact

Nume*

Companie

Adresa

Telefon

Fax

E-mail*

Subiect

Mesaj*



* campurile sunt obligatorii
** datele dvs. vor ramane confidentiale


Copyright 2011 Inorogul SA Design www.qmedia.ro