Home Evenimente Companie
Logistica Contact Sitemap

Oportunitati de angajare

Firma noastra are sediul in Bucuresti si are ca principal domeniu de activitate importul si distributia de materii prime pentru industria carnii, respectiv membrane naturale si artificiale, aditivi, condimente simple si mix-uri.

Cerinte:

- Absolvent al unei facultati cu profil de industrie alimentara;
- Experienta in industria carnii reprezinta un avantaj;
- Bun cunoscator al fluxului tehnologic;
- Disponibilitate de a se deplasa in tara;
- Cunostinte de operare calculator si de limba engleza reprezinta un avantaj;
- Persoana dinamica, perseverenta cu bune abilitati de persuasiune si negociere;
- Permis de conducere categ. B;

Responsabilitati:

Deplasarea la clientii nostrii din tara pentru a prezenta si promova produsele firmei;
Realizarea de probe;
Atragerea unor noi clienti prin prezentarea produselor unor firme cu care nu lucram in prezent;
Pregatirea rapoartelor saptamanale in vederea urmaririi activitatii din tara;

Avantaje oferite de companie:

Pachet salarial atractiv;
Masina si telefon de serviciu, se deconteaza cazarea, benzina si se ofera diurna pentru deplasari in tara;
Posibilitatea de a acumula experienta in domeniu;

Trimite-ne CV-ul tau la secretariat@inorogul.ro

Contact